wz

ZO Olomouc

domů
výstavy
chovatelé
koťátka
krycí kocouři
výstavní úspěchy
pro členy
informace
formuláře
spolujízdy
odkazy
kniha návštěv
kontakt

 

Pro členy ZO

Pokud se chcete stát členem naší ZO, můžete se obrátit na jakéhokoliv člena výboru a ten vám už poradí a pomůže se vším potřebným. Proto, abyste se stali členem nemusíte vlastnit žádnou čistokrevnou kočičku. Naše organizace je otevřená pro všechny přátele a milovníky koček.

Jednou ročně pořádáme výroční schůzi, kam jsou zváni všichni členové naší ZO. Většinou se koná v listopadu před výstavou, kde je také nabídnuta pomoc "nováčkům" s vystavováním jejich kočičky.

Členové naší ZO, kteří zaplatí v určeném termínu, mají slevu z klecného na výstavách pořádaných naší ZO. Stejně tak jako levnější klecné spřátelených MVK. Brigády nejsou povinné.

 


17.11.2020

Vážení členové SO Olomouc,

z důvodu aktuální situace se letos nebude konat členská schůze.

Žádáme tedy o zaplacení členských příspěvků na rok 2021 v termínu do 30.12.2020 a to převodem na účet.

Členský příspěvek na další rok činí 430,- Kč. Pro mladé chovatele (členové do 18ti let věku) členský příspěvek činí 200,- Kč.

Číslo účtu pro jeho zaslání je: 2900323226/2010. !! Nutno do zprávy napsat Vaše příjmení, abychom mohli platbu identifikovat!!

Co se týká důležitých novinek na další rok: především povinné čipování všech koček na výstavách. Zajistěte si čip pro kočku s předstihem.

Přejeme Vám všem hodně zdraví a sil, aby jste přečkali tuto divnou dobu.

 

 

x

x

x

Ostatní důležité novinky z minulosti:


22.9.2014 - Po dvou letech se naše MVK vrací opět na Floru. Věříme, že všichni aktivní členové se zapojí do příprav ale především do úklidu po výstavě, aby jste tuto velkou akci opět zvládli.

Členská schůze je plánována na 17.11.2014 v 17,00 hod. Informace budou zde zveřejněny začátkem listopadu.

SDĚLENÍ PRO ČLENY,  KTEŘÍ STÁLE KONTAKTUJÍ PANÍ VACULÍKOVOU S DOMNĚNKOU, ŽE JEJICH POŽADAVKY BUDOU VYŘÍZENY:  tento kontakt je od října 2013 nefunkční. Veškeré požadavky směřujete nejlépe na e-mail: honorable@seznam.cz Tento e-mail je kontrolován velice často a žádosti jsou vyřízeny obratem.

E-mailová adresa "kockyolomouc@...." není pravidelně kontrolována, protože slouží především pro účely výstavy!!!


8.2.2011 bylo pozastaveno členství těm, kteří nezaplatili členské příspěvky. Obnovení členství bude možné za administrativní poplatek 100,- Kč + nezaplacené příspěvky.